Mobilna klinika URAMclinic zapewnia wsparcie zawodników podczas Bike Adventure. Mamy w swoim zespole osteopatę i fizjoterapeutów specjalizujących się w urazach sportowych, naukowca zajmującego się genetyką i endokrynologią oraz trenera przygotowania motorycznego.

Aktywnie współpracujemy z amatorami sportu, profesjonalnymi sportowcami, olimpijczykami oraz paraolimpijczykami w naszym regionie.

Oferta dla uczestników Bike Adventure 2024

Każdy zawodnik/zawodniczka może skorzystać z usługi masażu po każdym etapie Bike Adventure.

CENNIK

Szybka wcierka z masażem przed startem 30zł/15min

Masaż sportowy częściowy  100zł/25min
(masaż kończyn dolnych lub pleców)

Masaż sportowy całościowy  200zł/50min
(masaż kończyn dolnych, pleców oraz kończyn górnych)

Terapia osteopatyczna  300zł
(W pełni spersonalizowana terapia wspomagająca regenerację i performance podczas zawodów sportowych. Polega na przywróceniu homeostazy w organizmie po wzmożonym wysiłku lub doznaniu urazu, który często spowodowany jest dysbalansem w ciele sportowca. Podczas terapii osteopata wykorzystuje wachlarz technik manualnych i chiropraktycznych w celu normalizacji napięcia układu nerwowego. Dodatkowo terapia wisceralna (praca na brzuchu) oraz w obrębie klatki piersiowej i głowy wspomagają te efekty poprawiając funkcjonowanie układu krwionośnego i ułatwiając procesy fizjologiczne toczące się w organizmie w procesie gojenia i regeneracji. Elementem terapii jest wywiad medyczny oraz diagnostyka. Rola osteopaty jest znacząco doceniana w profesjonalnym sporcie rowerowym.)

Taping Dynamiczny 80zł
(Kinesiotaping to technika plastrowania stosowana przez fizjoterapeutów w leczeniu dolegliwości bólowych poprzez zwiększenie przestrzeni pomiędzy skórą właściwą, a powięzią. W efekcie redukuje obrzęki oraz poprawia krążenie w miejscu aplikacji. Taping dynamiczny to specjalny rodzaj tapingu biomechanicznego z użyciem plastrów rozciągliwych w czterech kierunkach, wytwarza moc kilku kilogramów i działa jak mięsień zewnętrzny. Tym samym wspomaga pracę naszego mięśnia, może służyć jako dodatkowa stabilizacja stawu, odciąża kontuzjowane miejsce nie ograniczając ruchu)

Intensywny zabieg regeneracyjny Fisiowarm7.0 ®, jedna część ciała 50zł  na obie nogi 80zł
(fala radiowa pozwala działać zarówno powierzchownie jak i głęboko penetruje tkanki redukując stan zapalny. Przyspiesza regenerację, odżywia i natlenia tkanki miękkie (mięśnie, tkankę nerwową, więzadła…), dzięki czemu dobrze sprawdza się w przeciwdziałaniu skurczy. W przypadku zawodników MTB najbardziej popularna jest plikacja na łydki i/lub uda oraz plecy. Zabieg stosowany w profesjonalnych klubach sportowych na całym świecie.)

RecoveryPump ® 30zł/15min lub 50zł/30min
(drenaż limfatyczny za pomocą pneumatycznej stymulacji tkanek w nogawkach. Stymulacja układów limfatycznego i krwionośnego ułatwia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, przyspieszając regenerację po intensywnym treningu. Można stosować samodzielnie lub w połączeniu z masażem/falą radiową dla spotęgowania efektu.)

Odnowa biologiczna 100zł
(regeneracja za pomocą dwóch zabiegów – pneumatycznego drenażu limfatycznego (nogawek) RecoveryPump ® i fali radiowej FisioWarm7.0 ® )

PAKIETY (płatność z góry):

4x masaż częściowy 320zł

4x masaż całościowy 680zł

4x Odnowa biologiczna 350zł

REZERWACJE

Rezerwowanie masaży, zabiegów i terapii możliwe poprzez stronę internetową

www.uramclinic.com/mobilnaklinika

lub

telefonicznie przez recepcję 501 368 257

Możliwość płatności: przelewem, gotówką, kartą oraz BLIKiem.

PYTANIA ?

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, SMS lub mailowy uramclinic@gmail.com