Finał Bike Adventure. Jak kruszy się karkonoski granit.
6 lipca 2016
Skracamy termin rejestracji.
20 maja 2017
Finał Bike Adventure. Jak kruszy się karkonoski granit.
6 lipca 2016
Skracamy termin rejestracji.
20 maja 2017
Pokaż wszystkie

W pierwszych dniach lutego liczba zawodników zgłoszonych do BA przekroczyła 430, niedługo zapisy po prostu się zakończą.

Wpływ na to na pewno miał sukces Bike Adventure 2016 – po przeprowadzce do Szklarskiej Poręby, zmianie terminu, wkomponowaniu imprezy w Bike Week i paru innych zmianach wyścig bez trudu poradził sobie z ambitnym limitem 500 zawodników i byli tacy, dla których miejsc na starcie po prostu zabrakło. Wyścig okrzepł, rozwinął się, zyskał nieco rozmachu i udanie połączył sportową rywalizacją z górską, trzymającą w napięciu i niepewności, przygodą. Jedno przez lata się nie zmieniło – piękne, selektywne, widokowe, górskie trasy.

DSC_6334Nic więc dziwnego, że również w tym roku wielu zawodników swoje wakacyjne i startowe plany związało właśnie z Bike Adventure. Czterodniowa etapówka odbędzie się w dniach 1-4.07.2017 oczywiście w Szklarskiej Porębie, z której dzień po dniu kolarze będą wyruszali na górskie szlaki.

Mimo rosnącej konkurencji wśród polskich etapowych wyścigów MTB i ścisku w kalendarzu europejskim, Bike Adventure cieszy się coraz większą popularnością.

Na liście startowej obok polskich nazwisk, sporo gości z zagranicy. Są zawodniczki i zawodnicy z Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Holandii, Rosji i Danii. Bike Adventure 2017 zapowiada się naprawdę interesująco.

????????????????????????????????????