BIke Adventure- explore more! 2020

GALERIA 1-4 ETAPY ! GALERY ALL STAGE !
4 lipca 2019
POMYSŁ NA PREZENT!
5 grudnia 2019
GALERIA 1-4 ETAPY ! GALERY ALL STAGE !
4 lipca 2019
POMYSŁ NA PREZENT!
5 grudnia 2019
Pokaż wszystkie

Wzruszenie, ból, euforia, radość, zmęczenie – te 4 słowa zdają się doskonale opisywać ten 4 dniowy stan

Od 1 grudnia można zgłosić się do udziału w jednej z największych, polskich etapówek MTB. Kolejna edycja Cryo Space Bike Adventure odbędzie się w Szklarskiej Porębie w dniach 27 – 30.06.2020. Co roku wyścig ten spotyka się z ogromnym zainteresowaniem polskich zawodniczek i zawodników, a gości z innych krajów zjawia się również pod Karkonoszami coraz więcej. W 2019 roku mieliśmy w Szklarskiej Porębie reprezentantów prawie dwudziestu państw!

Cztery etapy tego wyścigu poprowadzone będą w Górach Izerskich i w Karkonoszach.
W tym roku odświeżamy izerską część etapów CryoSpace Bike Adventure, znaleźliśmy sporo nowych dróg i ścieżek, którymi jeszcze nie jeździliście. Będziecie mogli przekonać się, że Izery to nie tylko długie szutry ale również techniczne single.
Karkonoskie etapy po ubiegłorocznym liftingu i włączeniu nowych singli pasma rowerowego „Olbrzymy” przejdą jedynie małą kosmetykę w tym roku, znów będziecie mogli poczuć moc rockgardenów, stromych podjazdów i technicznych zjazdów.

Trasy, tereny, miejsce – wszystko jest idealne na taki właśnie wyścig. Cztery dni ciężkiego ścigania wynagrodzone przepięknymi etapami, widokami, niepowtarzalną atmosferą wspólnej kilkudniowej przygody i niesamowitą satysfakcją.