Rowerowe SPA Fenwick’s na Bike Adventure 2016

Bike Week 2016
21 grudnia 2015
Pamiątkowa koszulka.
20 czerwca 2016
Bike Week 2016
21 grudnia 2015
Pamiątkowa koszulka.
20 czerwca 2016
Pokaż wszystkie

Rowerowe SPA Fenwick’s – Bike Adventure 2016!

Bike_Adventure_2014_5    Bike_Adventure_2015_2
Niezwykle cenne doświadczenia serwisowe z poprzednich edycji rowerowej przygody roku, wyjątkowo trafna i ciesząca się dużym zainteresowaniem formuła Rowerowego SPA Fenwicks zainicjowanego przez profesjonalny serwis rowerowy Aj’s Cycle Workshop, podczas ostatniej odsłony Bike Adventure popychają do identycznych rozwiązań w sezonie 2016.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników rowerowej przygody roku, odpowiednio wcześniej przekazujemy informację o kontynuacji Rowerowego SPA Fenwick’s na Bike Adventure 2016 w czterech opcjonalnych pakietach, tak aby każdy dopasował odpowiedni dla siebie wariant :

Bike_Adventure_2015_7SPA Fenwick’s – zrób to sam

SPA Fenwick’s – transmisja

SPA Fenwick’s – Exclusive + prezent FENWICK’S

SPA Fenwick’s – Exclusive Gold + prezent specjalny FENWICK’S

Niewystarczające, czasami kompletnie nieodpowiednie przygotowanie sprzętu do startu. Pośpieszne potraktowanie roweru po ukończonym starcie – myjkami pod ciśnieniem, które zapewniając podstawowe opłukanie roweru z nagromadzonego błota, pozostawiają na ramie rowerowej, widoczne smugi i brudne zacieki, przede wszystkim są jednak niewystarczającym środkiem do właściwego usunięcia zanieczyszczeń pozostających na  napędzie rowerowym, a przecież nie trzeba przekonywać nikogo  o wpływie zapiaszczonego łańcucha na degradację napędu. Pogięte haki przerzutek, niezauważalne niewtajemniczonym,  prowadzące do katastroficznych skutków, objawiających się zniszczeniem tylnego koła lub tylnej przerzutki , efektem czego jest rezygnacja z dalszego współzawodnictwa, złość i frustracja. Rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy i przysłowiowa „guma”, etc… Wymienione argumenty skłaniają Aj’s Cycle Workshop do profesjonalnych, niezależnych i indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego uczestnika rozwiązań – pakietów  Rowerowego SPA Fenwick’s. 

Bike_Adventure_2015_1SPA Fenwick’s Self Service (pakiet bezpłatny)

Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej  do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s. Zaopatrz się wcześniej w sklepie internetowym www.fenwicks.pl Alternatywnie w produkty Fenwick’s zaopatrzysz się na Bike Adventure, oszczędzając na przesyłce.

 

Bike_Adventure_2014_1SPA Fenwick’s Transmission (150.00zł)

Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika, na stacjach czyszczących Fenwick’s, wyposażonych w myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z Aj’s Cycle Workshop. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z  idealnie wyczyszczoną, osuszoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia.

W przypadku wystąpienia, dodatkowych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie  serwisowania, właściciel roweru  zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji, warunkujących bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

 

Bike_Adventure_2015_6SPA Fenwick’s Exclusive (380.00zł)

Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Bike Adventure 2016. Ekskluzywnie prezent od FENWICK’S Polska – gąbka, szczotka i pianka Fenwick’s 200ml. wliczona w cenę pakietu.
W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:

  • Poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Centrowanie kół
  • Usuwanie luzów piast i środka suportu
  • Wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

  

Bike_Adventure_2015_4SPA Fenwick’s Exclusive Gold (580.00zł)

Jesteś zmęczony po maratonie, nie masz ochoty na oczekiwanie w kolejce do stacji czyszczących Fenwick’s, z myjkami ciśnieniowymi – przekaż rower do SPA Fenwick’s Exclusive Gold. Wyjątkowość tego pakietu polega na   indywidualnym podejściu do przekazanego po przyjeździe na metę roweru. Profesjonalnie zadbamy nie tylko o napęd, ale o Twój rower w całości,  używając preparatów czyszcząco – smarująco – konserwujących marki Fenwick’s. Rozszerzony zakres usług serwisowych, nienagannie przygotowany rower do startu, dodatkowo specjalny prezent od FENWICK’S Polska – 5 podstawowych preparatów Fenwick’s wliczonych w cenę pakietu ( Pianka do czyszczenia łańcucha 500ml, gąbka, szczotka, smar do łańcucha Stealth MTB 100ml i koncentrat czyszczący FS-1 1000ml).

Bike_Adventure_2015_3Właścicieli rowerów zainteresowanych pakietem SPA Fenwick’s Exclusive Gold prosimy o dostarczenie pełnej specyfikacji sprzętowej

 

Uwaga!

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 2.07.2016 (otwarcie biura zawodów) do 5.07.2016 (start ostatniego etapu Bike Adventure). Oznacza to, że po  przyjeździe na metę we wtorek 5.07.2016 rowerów już NIE PRZYJMUJEMY. W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach,  zawodnik zostanie poinformowany do godz. 22:00.

W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.

 

Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl

W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko, numer startowy, nazwę pakietu.

 

Organizator Rowerowego SPA Fenwick’s:

Aj’s Andrzej Honczar

Ul.Ustronna 12m1

15-161 Białystok

NIP: 966-090-87-91

Tel: +48 797 444 025

E-mail: ajcycles@live.com

 

rachunek bankowy:

Bank Pocztowy

70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

SWIFT CODE – POCZPLP4

IBAN – PL70132015372472007820000001

 

Do zobaczenia na Bike Adventure 2016!