Rowerowe SPA Fenwick’s na Bike Adventure 2016

Bike Week 2016
21 grudnia 2015
Pamiątkowa koszulka.
20 czerwca 2016
Pokaż wszystkie

Rowerowe SPA Fenwick’s – Bike Adventure 2016!

Bike_Adventure_2014_5    Bike_Adventure_2015_2
Niezwykle cenne doświadczenia serwisowe z poprzednich edycji rowerowej przygody roku, wyjątkowo trafna i ciesząca się dużym zainteresowaniem formuła Rowerowego SPA Fenwicks zainicjowanego przez profesjonalny serwis rowerowy Aj’s Cycle Workshop, podczas ostatniej odsłony Bike Adventure popychają do identycznych rozwiązań w sezonie 2016.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników rowerowej przygody roku, odpowiednio wcześniej przekazujemy informację o kontynuacji Rowerowego SPA Fenwick’s na Bike Adventure 2016 w czterech opcjonalnych pakietach, tak aby każdy dopasował odpowiedni dla siebie wariant :

Bike_Adventure_2015_7SPA Fenwick’s – zrób to sam

SPA Fenwick’s – transmisja

SPA Fenwick’s – Exclusive + prezent FENWICK’S

SPA Fenwick’s – Exclusive Gold + prezent specjalny FENWICK’S

Niewystarczające, czasami kompletnie nieodpowiednie przygotowanie sprzętu do startu. Pośpieszne potraktowanie roweru po ukończonym starcie – myjkami pod ciśnieniem, które zapewniając podstawowe opłukanie roweru z nagromadzonego błota, pozostawiają na ramie rowerowej, widoczne smugi i brudne zacieki, przede wszystkim są jednak niewystarczającym środkiem do właściwego usunięcia zanieczyszczeń pozostających na  napędzie rowerowym, a przecież nie trzeba przekonywać nikogo  o wpływie zapiaszczonego łańcucha na degradację napędu. Pogięte haki przerzutek, niezauważalne niewtajemniczonym,  prowadzące do katastroficznych skutków, objawiających się zniszczeniem tylnego koła lub tylnej przerzutki , efektem czego jest rezygnacja z dalszego współzawodnictwa, złość i frustracja. Rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy i przysłowiowa „guma”, etc… Wymienione argumenty skłaniają Aj’s Cycle Workshop do profesjonalnych, niezależnych i indywidualnie dopasowanych do potrzeb każdego uczestnika rozwiązań – pakietów  Rowerowego SPA Fenwick’s. 

Bike_Adventure_2015_1SPA Fenwick’s Self Service (pakiet bezpłatny)

Posiadasz gąbkę i piankę Fenwick’s? Czyszczenie napędu rowerowego metodą Fenwick’s nie jest Ci obce? Jesteś w pełni sił po ukończonym starcie? SPA Fenwick’s – zrób to sam to opcja dla Ciebie. Zadbaj o odpowiednie przygotowanie transmisji rowerowej  do kolejnego startu w ramach bezpłatnego dostępu do stanowiska czyszczącego wyposażonego w szczotki i kompresor. Jedyny warunek to posiadanie przez Ciebie preparatów Fenwick’s. Zaopatrz się wcześniej w sklepie internetowym www.fenwicks.pl Alternatywnie w produkty Fenwick’s zaopatrzysz się na Bike Adventure, oszczędzając na przesyłce.

 

Bike_Adventure_2014_1SPA Fenwick’s Transmission (150.00zł)

Bezpośrednio po przyjeździe na metę, po wstępnym i samodzielnym spłukaniu roweru przez zawodnika, na stacjach czyszczących Fenwick’s, wyposażonych w myjki ciśnieniowe, rower automatycznie trafi w profesjonalne objęcia fachowców z Aj’s Cycle Workshop. Sprzęt wydawany będzie następnego dnia z  idealnie wyczyszczoną, osuszoną, nasmarowaną i wyregulowaną transmisją. I tak każdego, kolejnego dnia.

W przypadku wystąpienia, dodatkowych problemów technicznych dostrzeżonych w trakcie  serwisowania, właściciel roweru  zostanie rzetelnie poinformowany. Umożliwi to podjęcie właściwych decyzji, warunkujących bezproblemowe ukończenie kolejnego etapu.

 

Bike_Adventure_2015_6SPA Fenwick’s Exclusive (380.00zł)

Pakiet obejmuje profesjonalne przygotowanie napędu rowerowego do startu (na zasadach omówionych w SPA Fenwick’s transmission) oraz niezbędne czynności serwisowe zapewniające idealny stan techniczny roweru na każdym z etapów Bike Adventure 2016. Ekskluzywnie prezent od FENWICK’S Polska – gąbka, szczotka i pianka Fenwick’s 200ml. wliczona w cenę pakietu.
W ramach SPA Fenwick’s Exclusive dokonujemy następujących czynności serwisowych:

  • Poprawne ustawienie i regulacja przerzutek
  • Regulacja hamulców
  • Centrowanie kół
  • Usuwanie luzów piast i środka suportu
  • Wymiana klocków hamulcowych, łańcucha, kasety, dętki, opony, linek zmiany biegów

  

Bike_Adventure_2015_4SPA Fenwick’s Exclusive Gold (580.00zł)

Jesteś zmęczony po maratonie, nie masz ochoty na oczekiwanie w kolejce do stacji czyszczących Fenwick’s, z myjkami ciśnieniowymi – przekaż rower do SPA Fenwick’s Exclusive Gold. Wyjątkowość tego pakietu polega na   indywidualnym podejściu do przekazanego po przyjeździe na metę roweru. Profesjonalnie zadbamy nie tylko o napęd, ale o Twój rower w całości,  używając preparatów czyszcząco – smarująco – konserwujących marki Fenwick’s. Rozszerzony zakres usług serwisowych, nienagannie przygotowany rower do startu, dodatkowo specjalny prezent od FENWICK’S Polska – 5 podstawowych preparatów Fenwick’s wliczonych w cenę pakietu ( Pianka do czyszczenia łańcucha 500ml, gąbka, szczotka, smar do łańcucha Stealth MTB 100ml i koncentrat czyszczący FS-1 1000ml).

Bike_Adventure_2015_3Właścicieli rowerów zainteresowanych pakietem SPA Fenwick’s Exclusive Gold prosimy o dostarczenie pełnej specyfikacji sprzętowej

 

Uwaga!

Każdy z pakietów obowiązuje w dniach od 2.07.2016 (otwarcie biura zawodów) do 5.07.2016 (start ostatniego etapu Bike Adventure). Oznacza to, że po  przyjeździe na metę we wtorek 5.07.2016 rowerów już NIE PRZYJMUJEMY. W każdej z wybranych opcji Rowerowego SPA Fenwick’s rower zostanie poddany diagnostyce. O ewentualnych problemach technicznych i związanych z tym dodatkowych kosztach,  zawodnik zostanie poinformowany do godz. 22:00.

W cenie pakietów – czyszczenie i serwis. Cena pakietu nie obejmuje kosztów wymienianych części, które w razie takiej potrzeby, pokrywa uprzednio poinformowany właściciel.

 

Rezerwacja indywidualnie wybranych pakietów Rowerowego SPA Fenwick’s następuje poprzez dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia na biuro@fenwicks.pl

W tytule przelewu prosimy podać: Imię i Nazwisko, numer startowy, nazwę pakietu.

 

Organizator Rowerowego SPA Fenwick’s:

Aj’s Andrzej Honczar

Ul.Ustronna 12m1

15-161 Białystok

NIP: 966-090-87-91

Tel: +48 797 444 025

E-mail: ajcycles@live.com

 

rachunek bankowy:

Bank Pocztowy

70 1320 1537 2472 0078 2000 0001

SWIFT CODE – POCZPLP4

IBAN – PL70132015372472007820000001

 

Do zobaczenia na Bike Adventure 2016!