Połączyła nas pasja do sportu i aktywności fizycznej !

Wiemy, że na trasach Bike Adventure dacie z siebie wszystko! Dlatego też o Waszą formę i regenerację po każdym etapie zadbają eksperci ze Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos w Komorowicach koło Wrocławia. To placówka medyczna specjalizująca się w ortopedii, traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji!

W Strefie Regeneracji Orthos w naszym miasteczku zawodów w dniach 29 czerwca – 2 lipca będziecie mogli skorzystać z masaży, zabiegów regeneracyjnych oraz konsultacji. Do Waszej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel fizjoterapeutów, którzy pomogą Wam wrócić do formy po wyczerpujących etapach naszego wyścigu. Na wszystkie zabiegi możecie się zapisać wchodząc w swój profil w rejestracji.

2. Masaż sportowy , powysiłkowy

godzinę masażu wybierz przy zakupie

idealny po wysiłku fizycznym masaż, który pomaga  zregenerować mięśnie, poprawia krążenie limfy i dotlenia skórę. Jest to masaż, który minimalizuje efekty zmęczenia po wysiłku fizycznym i powstałe w mięśniach zakwasy. Jest o wiele bardziej efektywny niż bierny odpoczynek po aktywności fizycznej.

Czas trwania: 25 minut, cena 35 zł

KUP MASAŻBUY MASSAGE

już wkrótce / soon

wejdź w swoje zgłoszenie, zaloguj się i kup zabiegi
log in to your profile and buy

dodatkowo na miejscu oferujemy możliwość zakupu
additionally, we offer the opportunity to buy on site

Kinesiology taping

aplikacja elastycznych plastrów na ciało stosowana przy różnego rodzaju bólach lub stanach zapalnych. To technika poprawiająca stabilność stawów i mięśni bez negatywnego wpływu na krążenie i zakres ruchu. To skuteczna forma terapii zmniejszająca stany zapalne, działająca przeciwbólowo, przeciwobrzękowo, przeciwwysiękowo. Taping poprawia krążenie krwi i limfy.

Polecamy:

Taping – jedna wybrana partia ciała: 35 zł

Elektrostymulacja prądem TENS
Electrostimulation with TENS current

to przezskórna elektryczna stymulacja nerwów, metoda niefarmakologicznego i nieinwazyjnego, a przez to pozbawionego wielu skutków ubocznych, leczenia dolegliwości bólowych.  Prądy Tens są to prądy średniej i wysokiej częstotliwości, które silnie działają przeciwbólowo. Działanie przeciwbólowe oparte jest na wygaszaniu bólu poprzez stymulację nerwów. Wskazaniami do zastosowania terapii prądami TENS są np. ostre zespołu bólowe mięśni, bóle kręgosłupa i stawów czy nerwobóle.

Cena 15 zł

Terapia zimnem i kompresją GameReady
Cold therapy and GameReady compression

system chłodzenia GameReady to zestaw oparty na technologii kosmicznych skafandrów NASA. Całość zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w uszkodzone – kontuzjowane miejsce. Zastosowanie chłodzących rękawów na dane partie ciała pozwala sportowcom szybko powrócić do pełnej sprawności, przyspiesza okres regeneracji komórek układu mięśniowego, a tym samym skraca czas odnowy biologicznej.

Cena: 35 zł