Strefa regeneracji Bike Adventure 2016.

Tłusta przygoda na Bike Adventure
24 czerwca 2016
Bidon limitowana wersja – do pakietu.
29 czerwca 2016
Tłusta przygoda na Bike Adventure
24 czerwca 2016
Bidon limitowana wersja – do pakietu.
29 czerwca 2016
Pokaż wszystkie

regWspólnie z naszymi partnerami Bike Adventure przygotowaliśmy dla Was ofertę na  regenerację i leczenie urazów podczas etapowego wyścigu MTB – Bike Adventure 2016.

Centrum odnowy i regeneracji umieściliśmy w komfortowych warunkach  Interferie Sport Hotel „Bornit” w Szklarskiej Porębie, przy ul. Mickiewicza 21, gdzie oprócz zabiegów dla startujących zawodników zachęcamy osoby towarzyszące do skorzystania ze strefy SPA umiejscowionej w tym  hotelu. W oczekiwaniu na zabiegi zapraszamy do odwiedzenia „strefy kibica” w hotelowym patio, gdzie można dopingować kolarzy startujących w Tour de France, lub trzymać kciuki za występy biało – czerwonych na EURO 2016.

Specjalnie dla zawodników, dzięki uprzejmości firmy JBG 2, zainstalujemy  kriokomorę „CRYOspace” do zabiegów regeneracyjnych i leczenia drobnych urazów podczas wyścigu. Pobyt w kriokomorze przyspiesza regenerację, zwiększa wydajność i poprawia wyniki sportowe.

Nasz kolejny partner  firma Physio-Sport zapewni kompleksowe usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Physio-Sport to zespół ośmiu wykwalifikowanych fizjoterapeutów, z których każdy posiada tytuł magistra rehabilitacji. Zajmujemy się głównie opieką nad sportowcami wyczynowymi, specjalizujemy się w przygotowaniu motorycznym i rehabilitacji kolarzy i biegaczy. Physio-Sport zapewnia hipoalergiczne maści, oraz taśmy do kinesio- taping’u.

Oferta dla uczestników Bike Adventure 2016.
Każdy zawodnik/zawodniczka może skorzystać z:
Masażu przedstartowego, masażu postartowego lub kinesio tapingu, zabiegu w Kriokomorze

Cennik:
Masaż postartowy: 40zł. / 25min.
(Obejmuje masaż kończyn dolnych i pleców odcinka L-S)
Kinesio-Taping: 25-50zł. / 25min. (Obejmuje jedną lub dwie aplikację, np. jedną lub dwie kończyny)
W przypadku urazów, kontuzji, przeciążeń układu mięśniowego zamiast masażu zalecany jest Kinesio-Taping oraz skorzystanie z Krioterapii.
Krioterapia  – 1 sesja 50 zł. , pakiet 4 sesji  160 zł.  (zabiegi w najnowszym modelu komory CRYOSpace firmy JBG2)

Masaż przedstartowy jest wliczony w koszt usługi całkowitej*
*Masaż przedstartowy dla zawodników, którzy wykupili opcje masażu postartowego , jest wykonywany w namiocie (w pobliżu startu) w każdy dzień zawodów i obejmuje tzw. wcierkę maści rozgrzewającej w kończyny dolne tuż przed startem w wyścigu. Trwa od 5-7 minut.

Wszelkie szczegóły, rezerwacja godzin na zabiegi  (do piątku 1 lipca do godz. 16.00) , oraz jakiekolwiek pytania, prosimy kierować do: Bartosz Moskwa 500-867-337 lub centrumphysiosport@gmail.com

 

CryoSpace_leaflet_v2_PL_onlineCryoSpace_leaflet_v2_PL_online2