Bidon z Giro d’Italia

USTAWIENIE NA STARCIE.
28 czerwca 2018
Magiczne gąbki od Fenwicks!
29 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

Każdy zawodnik otrzyma od NAMEDSPORT Polska specjalny pakiet startowy: Total Energy Hydra Gel lub Total Energy Strong Gel, EnergyBar, saszetkę 4Fuel oraz bidon z tegorocznej edycji Giro d’Italia.

Every competitor will receive special start pack: Total Energy Hydra Gel or Total Energy Strong Gel, EnergyBar, 4Fuel packet and Giro d’Italia’s 2018 unique bidon/ water bottle.

Total Energy Hydra Gel – Żel energetyczny na podstawie maltodekstryny, zawiera izomaltulozę, Vitargo i jest wzbogacony o sole mineralne. aby dostarczyć energię w stały i zróżnicowany sposób. Zawarta w nim witamina C zmniejsza zmęczenie i znużenie podczas wysiłku.

Total Energy Strong Gel – Wysokoenergetyczny żel na bazie maltodekstryny z dodatkiem kofeiny, tauryny i guarany. Idealny podczas wyścigu, zwiększa poziom energii i koncentracji.

EnergyBar – Podczas zawodów, wyścigu dostęp do posiłków może być problematyczny. Batoniki EnergyBar są doskonałym sposobem na utrzymanie poziomu energii i zapewnienia natychmiastowej wydajności fizycznej. Są łatwe w transporcie podczas zawodów.

4Fuel – Napój, który idealnie sprawdzi się po zawodach, z magnezem, potasem, kreatyną i L-glutaminą. Pozwala się nawodnić i rozpocząć regenerację po intensywnej aktywności fizycznej. Ponadto ekstrakt z owoców cytrusowych gasi pragnienie i orzeźwia.