Bidon z Giro d’Italia

USTAWIENIE NA STARCIE.
28 czerwca 2018
Magiczne gąbki od Fenwicks!
29 czerwca 2018
USTAWIENIE NA STARCIE.
28 czerwca 2018
Magiczne gąbki od Fenwicks!
29 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

Każdy zawodnik otrzyma od NAMEDSPORT Polska specjalny pakiet startowy: Total Energy Hydra Gel lub Total Energy Strong Gel, EnergyBar, saszetkę 4Fuel oraz bidon z tegorocznej edycji Giro d’Italia.

Every competitor will receive special start pack: Total Energy Hydra Gel or Total Energy Strong Gel, EnergyBar, 4Fuel packet and Giro d’Italia’s 2018 unique bidon/ water bottle.

Total Energy Hydra Gel – Żel energetyczny na podstawie maltodekstryny, zawiera izomaltulozę, Vitargo i jest wzbogacony o sole mineralne. aby dostarczyć energię w stały i zróżnicowany sposób. Zawarta w nim witamina C zmniejsza zmęczenie i znużenie podczas wysiłku.

Total Energy Strong Gel – Wysokoenergetyczny żel na bazie maltodekstryny z dodatkiem kofeiny, tauryny i guarany. Idealny podczas wyścigu, zwiększa poziom energii i koncentracji.

EnergyBar – Podczas zawodów, wyścigu dostęp do posiłków może być problematyczny. Batoniki EnergyBar są doskonałym sposobem na utrzymanie poziomu energii i zapewnienia natychmiastowej wydajności fizycznej. Są łatwe w transporcie podczas zawodów.

4Fuel – Napój, który idealnie sprawdzi się po zawodach, z magnezem, potasem, kreatyną i L-glutaminą. Pozwala się nawodnić i rozpocząć regenerację po intensywnej aktywności fizycznej. Ponadto ekstrakt z owoców cytrusowych gasi pragnienie i orzeźwia.