Pobierz DYPLOM Finishera.
6 lipca 2018
ZRÓB PREZENT SWOIM BLISKIM!
14 grudnia 2018
Pobierz DYPLOM Finishera.
6 lipca 2018
ZRÓB PREZENT SWOIM BLISKIM!
14 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Bike Adventure 2019. Zapisy ruszyły 6 grudnia!

4 dni, dwa dystanse, 250 km jazdy i 8000 m przewyższeń. Szklarska Poręba, Karkonosze i Góry Izerskie. Od 29 czerwca do 2 lipca 2019 r. Zapisy ruszyły w mikołajkowy wieczór, 6 grudnia.

Jedyna polska etapówka wpisana do kalendarza UCI zaprasza. Jedziemy!

W 2018 r. na starcie stanęli reprezentanci 19 krajów.  Bike Adventure ściąga do Szklarskiej Poręby  nie tylko zawodników startujących w wyścigu UCI, bo równolegle toczy się przecież rywalizacja na obu dystansach – i w klasyfikacji Open, i w kategoriach wiekowych, i w klasyfikacji drużynowej, i w parach… (uf)
Bike Adventure na pewno jest magnesem dla wszystkich tych, dla których maraton to za mało, którzy chcą się „wyjeździć” w górach i przez kilka dni skupić się tylko na ściganiu. Na hasło „Bike Adventure” odzew powinien być tylko jeden: „Przyjeżdżamy!”.

Wspominać tegoroczną rywalizację i wyścigi z lat poprzednich zawsze jest miło i zawsze warto do nich wracać – tym bardziej, że przez tych kilka wakacyjnych dni zawsze panuje w Szklarskiej świetna atmosfera, a kolarze są po prostu wszędzie. Wyścig i jego uczestników widać i słychać i to oni wtedy „rządzą” pod Karkonoszami.

Pora jednak napisać kolejny rozdział tej historii: czas na Bike Adventure 2019!