Pienista zieleń Fenwick’s w pakietach startowych Bike Adventure 2017.

Skracamy termin rejestracji.
20 maja 2017
Zaczynamy Bike Adventure. Pierwszy etap już 1 lipca.
29 czerwca 2017
Skracamy termin rejestracji.
20 maja 2017
Zaczynamy Bike Adventure. Pierwszy etap już 1 lipca.
29 czerwca 2017
Pokaż wszystkie

Pełne zieleni,  podkreślające biodegradowalność i przyjazność środowisku  etykiety Fenwick’s. W puszkach niezmienna, bezpieczna i niesamowicie skuteczna receptura sprawiająca, że dbanie o napęd rowerowy  jest jedynie kilkuminutową przyjemnością, a rower ponownie zaczyna błyszczeć na górskich bezdrożach.

Preparaty Rowerowe Fenwick’s ufundowane przez AJ’S Andrzej Honczar – oficjalnego dystrybutora marki Fenwick’s w Polsce – super dodatkiem do pakietów rowerowej przygody roku, Bike Adventure 2017. W pakietach znajdziecie powszechnie znaną i rozchwytywaną przez rowerzystów „czarodziejską gąbkę”, a także jeden – spośród trzech preparatów rowerowych Fenwick’s o pojemności 200ml. Dokonujecie wyboru w momencie odbioru pakietu startowego, decydując się na   piankę do czyszczenia łańcucha, lub spray do smarowania zawieszenia, albo olej uniwersalny w sprayu – świadomi przyznawania preparatów według kolejności odbioru pakietów (AJ’S funduje po 200szt. każdego aerosolu). W pakietach dodatkowo:

  • szczegółowe informacje opisujące metodę czyszczenia napędu rowerowego Fenwick’s, której rewelacyjne rezultaty można będzie ponownie podziwiać na własne oczy podczas Bike Adventure 2017 , na stanowisku profesjonalnego serwisu rowerowego AJ’S
  • zasady funkcjonowania serwisu AJ’S i korzystania z oferowanych pakietów rowerowego SPA Fenwick’s (informacje dostępne również na oficjalnej stronie wydarzenia http://bikeadventure.pl/servis-rowerowy-bike-adventure/)